Bezinwazyjne metody na powiększenie biustu bez operacji – sposoby i opinie

powiększenie biustu - banner

Jędrny, kształtny i stosunkowo duży biust to marzenie wielu kobiet. Popularnym sposobem na uzyskanie perfekcyjnego wyglądu i rozmiaru piersi jest operacja plastyczna, wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej. Takie rozwiązanie wiąże się jednak z koniecznością zaangażowania sporych nakładów finansowych, a na dodatek bywa obarczone ryzykiem powikłań, dolegliwości bólowych czy błędu w sztuce lekarskiej.

Dobrą alternatywą dla kosztownych i dość wymagających zabiegów chirurgicznych mogą się okazać bezpieczne oraz całkowicie bezinwazyjne metody powiększające biust.

Ćwiczenia ujędrniające i powiększające biust

Trening ciała wpływa bardzo pozytywnie na poszczególne jego partie. Dotyczy to również ćwiczeń fizycznych, które pozwalają na skuteczne ujędrnienie oraz poprawę wyglądu piersi. U kobiet zmagających się z opadającym biustem, doskonale sprawdzi się na przykład trening dolnych partii mięśni brzucha oraz odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Efekt jędrnych i pełnych piersi uzyskać można także poprzez wyciskanie hantli, najlepiej w pozycji leżącej. Warto wybierać ćwiczenia wymagające przybrania pozycji obciążającej mięśnie klatki piersiowej, na przykład z rozstawieniem rąk na szerokość barków i ugiętymi kolanami.

Dobrym sposobem na ujędrnienie i optyczne zwiększenie piersi są także brzuszki, które wykonywać można macie lub specjalnej piłce do ćwiczeń. Niezależnie od opracowanego planu treningowego, efekty tych zmagań uzyskać można jedynie dzięki systematyczności.

Prawidłowa postawa

Bezinwazyjne powiększanie biustu można osiągnąć także poprzez staranność w utrzymaniu dobrej postawy. Dotyczy to nie tylko odpowiednio wyprostowanych pleców oraz prawidłowego ułożenia głowy. Znaczenie ma chociażby właściwa pozycja miednicy, która pozwala na niemal automatyczne uniesienie oraz uwydatnienie piersi.

Przy dobieraniu prawidłowej postawy, nie powinny być odczuwany żadne bóle w mięśniach.

Kluczem do sukcesu jest przyzwyczajenie się do układu prostej linii, która przebiega przez całe ciało. Z perspektywy bocznej, powinna ona przebiegać kolejno przez ucho, staw barkowy, ramiona, staw biodrowy oraz środek kolana. Utrzymanie prawidłowej postawy wpływa pozytywnie na ogólną prezencję, nie tylko biustu. Jej zachowanie pozwala na optyczne dodanie kilku centymetrów wzrostu.

Regularne masaże ujędrniające

Już w starożytności praktykowano ujędrniające masaże piersi. Rozmasowywane ciała smarowano oliwką, której odpowiednie natłuszczenie gwarantowało właściwy poziom nawilżenia oraz korzystnie wpływało na wygląd biustu.

Podczas wykonywania masaży największe znaczenie mają dobrze dobrane ruchy, które skutecznie poprawiają krążenie krwi. Prawidłowo przeprowadzone masowanie piersi przyczynia się do lepszej dystrybucji estrogenu, który ma bezpośredni wpływ na ich rozmiar. Biust powinien być jednak masowany w delikatny sposób i możliwie najbardziej komfortowej pozycji.

Większość technik opiera się na wykonywaniu ruchów okrężnych, ukierunkowanych od dołu w stronę mostka z ominięciem brodawek. Codzienny masaż klasyczny warto uzupełnić także hydromasażem, na przykład pod prysznicem. Polewanie biustu naprzemiennie zimnym i ciepłym strumieniem wody zapewnia dodatkowe działanie odprężające.

Odpowiedni dobór biustonosza

Stosując naturalne metody powiększające biust, nie wolno zapomnieć o właściwym dobraniu biustonosza.

Ten szczególny element bielizny w bardzo dużym stopniu odpowiada za prawidłowe ułożenie oraz ukształtowanie piersi. Aby dobrze dopasować stanik do ciała kobiety, warto skorzystać z usług profesjonalnej brafitterki. Będzie ona w stanie dobrać odpowiedni biustonosz nie tylko do rozmiaru piersi klientki, ale również jej indywidualnej postawy, rodzaju sylwetki oraz kategorii wzrostu.

Obecnie znaczna część kobiet nosi źle dobrane staniki.

Wpływa to negatywnie zarówno na wygląd piersi, jak i ich formę zdrowotną. Niewygodny biustonosz powoduje uczucie dyskomfortu, a kiepskie materiały niekorzystnie odbijają się na kondycji skóry. Zakup odpowiednio dobranej bielizny wpływa pozytywnie na wygodę i codzienny komfort użytkowania. W ten sposób można uniknąć piersi wystających poza zarys stanika, a także nieestetycznie odstających miseczek. Dobrze dobrany biustonosz korzystnie wpływa na postawę, układ oraz wygląd biustu, optycznie go zwiększając.

Przyjmowanie ziół na powiększenie biustu bez operacji

Najskuteczniejsze metody powiększania biustu bez operacji bardzo często wiążą się z zastosowaniem ziół o odpowiednich właściwościach. Należy do nich np. kozieradka, koper włoski czy czarnuszka. Rośliny te wpływają na syntezę estrogenów i przyczyniają się do poprawy nabrzmienia biustu.

Zioła pozwalające na powiększenie biustu bez operacji mogą być przyjmowane w różnej formie. Przygotowuje się z nich odwary i napary, a także gotowe suplementy diety oraz kosmetyki zawierające mnóstwo wartościowych składników. Dobrym rozwiązaniem jest połączenie wszystkich tych form aplikacji, aby wzmocnić efekty kuracji. Dostarczenie odpowiednich składników do organizmu od strony zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej bardzo pozytywnie wpływa na wygląd i kondycję biustu.

Opinie o bezoperacyjnych metodach powiększania biustu

Naturalne, bezinwazyjne metody pozwalające na bezoperacyjne powiększenie biustu cieszą się świetnymi opiniami. Zyskują uznanie zarówno wśród kobiet zmagających się z problemem zbyt małych piersi, jak i w oczach lekarzy.

Systematyczne ćwiczenia fizyczne, prawidłowa postawa, regularne masaże oraz zadbanie o dobór odpowiedniej bielizny nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Całkowicie bezpieczne są również naturalne zioła oraz wykonane z nich suplementy diety i kosmetyki pielęgnacyjne.

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku zabiegów chirurgicznych, których wykonanie zawsze niesie za sobą ryzyko bólu, infekcji lub niepowodzenia. Istotnym aspektem poprawy wyglądu i rozmiaru piersi jest także akceptacja własnego ciała. Podjęcie jakiejkolwiek ważnej decyzji powinno być podyktowane przede wszystkim własnymi potrzebami, a nie sugestiami lub naciskami ze strony otoczenia.

Skomentuj wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *